Na czym polega bycie konsultantem/ką?

Konsultant/ka Marizy to osoba, która zamawia i/lub rozprowadza kosmetyki prezentowane w katalogach. Konsultant może także budować grupę osobistą.

 

Ile kosztuje przystąpienie do Klubu Marizy?

Nie ma żadnych kosztów początkowych, żadnych opłat wpisowych. Przystąpienie do Marizy jest całkowicie darmowe. Nawet jeśli nie uda Ci się złożyć żadnego zamówienia, bądź stwierdzisz, że ta praca Ci nie odpowiada, nie poniesiesz żadnych kosztów wypisania się z Klubu Mariza lub tym podobnych. Niczym nie ryzykujesz.

 

Ile zarabia się na kosmetykach?

Podstawowy rabat konsultantki to 30%, dotyczy on wszystkich kosmetyków z katalogu. Na akcesoria (np. pędzel do pudru) każda konsultantka ma rabat 10%.

 

Jak składa się zamówienia?

Zamówienia składa się logując w Strefie Konsultantki za pomocą ID i hasła, które są nadawane zaraz po rejestracji.

 

Czy muszę od razu płacić za zamówione kosmetyki?

Tak. Płatność za zamówione kosmetyki dokonuje się u kuriera.

 

Jak długo trwa realizacja zamówienia?

Od momentu złożenia zamówienia Mariza ma 72h (3 dni robocze), aby zrealizować zamówienie. Zazwyczaj cały proces od złożenia zamówienia do dostawy do domu trwa około 4 dni.

 

Ile kosztuje przesyłka zamówienia?

Koszty przesyłki to 16 zł jeśli składasz zamówienie o wartości niższej niż 130 zł w cenach katalogowych. Jeśli zamówienie jest w przedziale 130 - 200 zł w cenach katalogowych koszty przesyłki wynoszą 8 zł. Jeśli Twoje zamówienie przekroczy 200 zł w cenach katalogowych wówczas przesyłka jest gratis.

 

Jak często ukazuje się nowy katalog?

Katalogi wydawane są raz na 2 miesiące.

 

Ile kosztują katalogi?

Cena katalogów do 20 szt to 2,00 zł. Im więcej katalogów zamówisz, tym cena jednostkowa jest mniejsza.

 

Czy są próbki kosmetyków? Jeśli tak to ile kosztują?

Próbki są w małych beczułkach (ok. 5 ml). Ceny próbek kształtują się od 0,80 zł do 3,00 zł w zależności od kosmetyku.

 

Czy muszę składać regularne zamówienia?

Nie. Nikt Cię nie zmusza do składania zamówień w regularnych odstępach czasowych. Składasz zamówienie wtedy, kiedy masz taką potrzebę. Katalogi wydawane są na trzy miesiące, także masz dużo czasu na zebranie zamówienia. Może być jedno lub kilka, w najgorszym wypadku nie składasz zamówienie w ogóle.

 

Czy można zrezygnować z bycia konsultantem?

Tak, można zrezygnować bez żadnych konsekwencji. Jeśli przez pół roku nie złożysz żadnego zamówienia, zostaniesz usunięty/a z listy konsultantów. Nie zostaniesz obciążony/a żadnymi opłatami za rezygnację.